Tuesday, 20 April 2010

Landscape continued / Ciągle pejzaż

I'm still working on this landscape but I don't like the results. I thought it is ready for framing and the only missing part is hand embroidery. But after waching I see I was wrong. There's much more missing and I don't know what. Maybe some more quilting? I have to rethink this whole piece once more.
Ciągle pracuję nad tym pejzażem i nie podoba mi się. Myślałam, że jest już gotowy, tylko ramka, hafcik ręczny i już. Ale po wypraniu widzę, że byłam w błędzie. Tu jeszcze czegoś brakuje i nie wiem czego. Może więcej pikowania? Muszę całaą tą pracę przemyśleć jeszcze raz.
I received lots of compliments for my beet soup. So I thought I will show you the real soup which inspired this quilt :)
Dostałam dużo ciepłych słów na temat mojej botwinki. Więc pomyślałam, że pokażę Wam prawdziwą botwinkę, z której wzięła się ta praca :)This is before adding the cream. And this is the soup ready to eat. Bon apetite!
To przed dodaniem śmietany. A to zupa gotowa do jedzenia. Smacznego!

1 comment:

monotema said...

Ta miska botwinki wzbudziła we mnie tęsknotę za latem. Botwinka w wydaniu chłodnikowym, ziemnaczki z koperkiem i błogie nieróbstwo.
I jeszcze... mnie się to jajko w warzywach bardzo a bardzo... :-)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Google+