Monday, 13 December 2010

Christmas tree is growing up / Choinka rośnie

I like to work on this tree. It is sort of meditative. Especially when the weather cooperates - the outside world is totally white here.
And it turned out that after the festival I'm in the selling mood. So I took all my courage and started my very own etsy shop :) I'm just a beginner but I have some plans for development. Keep your fingers crossed!

Dobrze mi się pracuje nad tym drzewkiem. Taka medytacyjna robótka. Zwłaszcza gdy pogoda sprzyja - na zewnątrz totalna biel.
Ale okazuje się, że po festiwalu złapałam też "sprzedażowy" nastrój. No to wzięłam na odwagę i otworzyłam własny etsy sklepik :) To dopiero początki, ale mam już plany dalszego rozwoju. Trzymajcie kciuki!
And here is another part of my mysterious food:

A tu kolejny element mojej tajemniczej potrawy:

5 comments:

mialkotek said...

Bożenko (czy mogę tak poufale?) pora na kolejną porcję ochów i achów. Żebyś sobie nie pomyślała, że mi zachwyt Twoimi pracami przeszedł ;) Zawsze, kiedy wchodzę na Twojego bloga, to oprócz najnowszego posta, czytam sobie któryś z "You might also like". Dzisiaj był to post z grudnia 2009 prezentujący tkaninę (jak się właściwie nazywają Twoje prace???!!!) z ponadczasowa kawiarką Moka Express. W takiej kawiarce co rano parzę sobie kawę. I jak tu nie kochać Twoich prac?

Daj czadu na Etsy!!!!!

Ściskam
M.

Anonymous said...

Kolejna próba- czy tym razem to czerwony pieprz, albo żurawina? Trudna ta zagadka. Powodzenia w nowym przedsięwzięciu. Pzdr Anna

Bozena Wojtaszek said...

Mialkotku, do mnie możesz mówić jak chcesz i moje prace też możesz nazywać jak chcesz (zwłaszcza jak się nimi zachwycasz) :) Nie ma chyba dobrej polskiej nazwy na nie, więc najczęściej mówię albo tkanina artystyczna (jak ktoś ich nie widzi) albo patchwork artystyczny (jak widzi - bo jak nie widzi, a powiem patchwork to wyobraża sobie jednak coś innego). Po angielsku sprawa prosta - art quilts. Ale akceptuję wszystkie określenia, od makatek po tapiserie (tak, wiem, że z tapiseriami to nie ma nic wspólnego) :)
A kawowa praca teraz w Niemczech, w kawowym miejscu...

Bozena Wojtaszek said...

Anno, póki co masz mojego prywatnego Nobla za nietrafianie, ale też podziwiam wytrwałość. Niestety muszą takie być te zagadki bo odrobinę większy fragmencik i byłoby po zabawie :)

mialkotek said...

A ja ciągle wracam myślami do sałatki śledziowej :)))

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Google+