Monday, 11 July 2011

Summer activities / Letnie zajęcia

As you can see, my bunting is ready. This time it is in vintage pastel colors with small embroidered flowers. And it's "on the market" already :)
Jak widzicie, girlanda gotowa. Tym razem w takich starych pastelach z małymi haftowanymi kwiatkami. I już jest "na rynku" :)
And, as an experiment, I made a teapot magnet :) Looks good, but have to wash it to check if the glue I used is strong enough.
A w ramach eksperymentu zrobiłam czajniczkowy magnes :) Wyglada dobrze, ale muszę go jeszcze wyprać, żeby upewnić się, czy klej wytrzyma.
 
No, I didn't switch into total embroidery - just had to show you another great work from etsian artist. This time it is from This Tiny Existence. I wouldn't mind having it in my kitchen :) Talking my kitchen - at this time of a year this is the focal point of my kitchen:
Nie, nie zamieniłam się jeszcze w hafciarkę totalną - po prostu musiałam pokazać Wam kolejną świetną rzecz etsowej artystki. To dzieło This Tiny Existence. Mogłabym mieć je w swojej kuchni :) A propos kuchnia - o tej porze roku jej centralny punkt wygląda tak:

As you may guess, it gave me an idea...
Jak się domyślacie, podsunęło mi to pewien pomysł...

Doesn't it look like a summer table? No? If I'm right you will see it pretty soon. Yes, soon, beacuse it is small. But for any case I prepared alternative:
Czyż nie wygląda to jak letni stół? Nie? Jeśli tylko mam rację, to wkrótce się sami przekonacie. Tak, wkrótce, bo to maleństwo jest. A jeszcze na wszelki wypadek przygotowałam alternatywę:

8 comments:

potterjotter said...

Am looking forward to seeing your latest idea 'bear fruit' - haha! It will be wonderful, as always.

Anonymous said...

Dzieje się u Ciebie dużo i pięknie.Dzięki, że dzielisz się z nami odkryciem ciekawych artystek,miło popatrzeć.A przy okazji,czy wiesz gdzie można nabyć akcesoria do magnesików? Pzdr Anna

Bozena Wojtaszek said...

Cathy,
Of course I haven't seen the bear :))

Anno,
właśnie nie wiem. Już dawno chciałam je robić, ale nie miałam magnesów i teraz znalazłam w ramach przeprowadzek takie starego typu, okrągłe, ciężkie. A marzyłaby mi się taka cienka, płaska taśma. W Niemczech to są takie hobby/craft sklepy... :(

Anna said...

Very beautiful and original

Hugs , Anna

Anonymous said...

Dzięki za informacje, może kiedyś wpadnę do sąsiadów, ale wątpię,żeby w tak małych miasteczkach jak np Schwedt były hobbystyczne sklepiki. Pzdr Anna

Diana Trout {Nan.DT@verizon.net} said...

beautiful work and blog! Thanks for the twitter follow. I am looking forward to following you as well!

Bo said...

gadajace czajniki
kuchenna rewelacja

Abigail Thomas said...

LOVE this bunting; great work!

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Google+