Monday, 8 August 2011

Magnetic post / Notka magnetyczna

Thanks for your kind words about my raspberries. As you can see, I'm not done with them yet :)
To be honest, I wanted to make a raspberry magnet but when it looked more like tomato I gave up.
Then came this raspberry tea, teapot magnet. And the best part is on the back:
Bardzo dziękuję za miłe słowa  o malinach. Jak widzicie, jeszcze z nimi nie skończyłam :) Tak naprawdę, to chciałam zrobić malinowy magnes, ale kiedy się okazało, ze bardziej przypomina pomidora, zrezygnowałam. No to chociaż herbatka malinowa w magnesowym dzbanuszku. A najlepszy jest tył:
Yes, no glue! And now it looks like collection:
Tak, tak, bez kleju! No i mam już kolekcję:
I have another magnet to show but there's a story behind. Some days ago I was contacted by Abigail Thomas who made a cute post about my works on her blog. When I was looking through her pictures (on flickr, probably) I saw one with fancy cut watermelon. This gave me an idea for watermelon magnet, but now, I can't find this picture anywhere to show it to you. Maybe it was just my imagination?
Mam jeszcze jeden magnes do pokazania, ale do niego jest historia. Kilka dni temu skontaktowała się ze mną Abigail Thomas, która zrobiła śliczny wpis o mnie na swoim blogu. Jak oglądałam Jej zdjęcia (chyba na flikrze) zobaczyłam takie z fikuśnie przeciętym arbuzem. To mi podsunęło pomysł na magnes, ale teraz nie mogę tego zdjęcia nigdzie znaleźć, żeby Wam pokazać. To może mi się to przyśniło?
So here is my magnet, although the idea of the shape wasn't mine. Anyway, I may advertise it as "say IT with watermelon", especially in February :)
Wobec tego pokażę tylko mój magnes, chociaż pomysł na jego kształt nie był mój. Tak czy inaczej mogę go reklamować  hasłem "powiedz TO arbuzem", zwłaszcza w lutym :)

And you have to know that, as much as I like virtual life, the real one is even better. So I was very happy to meet in real some etsians from the Polish team on etsy - Poletsy. And you can see us too - HERE :)
Trzeba Wam wiedzieć, że chociaż wirtualne życie jest fajne, to prawdziwe jest jeszcze fajniejsze. Dlatego bardzo się ucieszyłam mogąc spotkać znajomych z Poletsy - polskiej grupy na etsy. I Wy też możecie nas zobaczyć - TUTAJ :)

4 comments:

dosankodebbie said...

Your magnet tea pots are ADORABLE!!

makneta said...

Zapraszam po wyróżnienie.

Bo said...

boskie czajnikowe trio

a i arbuzik sam w sobie rewelacja

FiliGrace said...

Dziewczyny miały rację! Magnesy są super! :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Google+